O chate   
Lokalita
Ubytovanie
Fotogaléria
Obsadenosť
Cenník
Kontakt a rezervácia
Voľný čas   
Turistika
Lyžovanie
Voda a relax
Kultúra a múzeá
Jaskyne
Iné informácie

Chata pod Bystrou

Voda, relax a oddych

RAFTING (1 km)

Rafting je adrenalínový šport, ktorý je obľúbený medzi všetkými milovníkmi vody a splavovania. Rafting je jedna z aktivít, pre ktorú je rieka Belá ako stvorená. Rafting sa organizuje hlavne na jar, keď je v riekach dostatok vody. Väčšina splavov začína pri Kokavskom moste (cca. 1 km od chaty) a končí sa až v Liptovskom Hrádku. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme a pomôžeme. Podľa aktuálnych cenníkov sa cena za splav na rafte pohybuje okolo 30 EUR za osobu plus ďalšie náklady.

HOTEL PERMON – Podbanské (4 km)

Jeden z najväčších a najznámejších hotelov vo Vysokých Tatrách, vsadený do prírodnej scenérie mohutných tatranských lesov. Ponúka mnoho aktivít a možností na regeneráciu a harmonizáciu tela i duše. V hoteli sa nachádza komplex parných a vodných kúpeľov, relaxačné služby a ďalšie doplnkové služby pre spríjemnenie pobytu v tatranskej prírode.

AQUAPARK – TATRALANDIA (30 km)

Aquapark Tatralandia sa nachádza približne 5 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka zábavu a oddych pre malých aj veľkých, či už v bazénoch alebo na vodných atrakciách. - 8 celoročných bazénov (38 stupňov - termálna voda)
- 7 celoročných tobogánov
- vitálny svet a wellness

THERMAL PARK – BEŠEŇOVÁ (40 km)

Leží v kúpeľnej dedinke Bešeňová, pričom je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd. Pôsobí blahodarne na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy a má priaznivé kozmetické účinky.© 2009. Všetky práva vyhradené.
Sitemap
Lístok to Aquacity Poprad