O chate   
Lokalita
Ubytovanie
Fotogaléria
Obsadenosť
Cenník
Kontakt a rezervácia
Voľný čas   
Turistika
Lyžovanie
Voda a relax
Kultúra a múzeá
Jaskyne
Iné informácie

Ubytovanie na Podbanskom

Poloha ubytovania


Ubytovanie sa nachádza na Podbanskom vo Vysokých Tatrách. Chata je vzdialená približne 15 km od Liptovského Hrádku, smerom na Pribylinu a Štrbské pleso - známe turistické a lyžiarske stredisko. Štrbské pleso je vzdialené asi 18 km.
V lete je možné parkovanie pri chate - prístup po poľnej ceste, v zime je dostupné parkovanie cca. 100 m od chaty. V okolí chaty sa nachádza smreková čistinka, obklopená smrekovým lesom, do ktorého je možné vybrať sa za prechádzkami alebo zberom lesných plodov.

Chata na Podbanskom - leto Chata na Podbanskom - zima

Popis ubytovania

Ubytovanie na chate je možné celoročne pre 6 osôb (k dispozícii je aj 1 detská postieľka). V jednom termíne je chata k dispozícii iba jednej skupine hostí, ktorí tak majú celú chatu k dispozícii. Zabezpečené súkromie je vhodné predovšetkým pre rodinnú rekreáciu.

Možné sú týždňové, ale aj kratšie, napríklad víkendové pobyty podľa dohody. Ubytovanie je možné vždy od 14:00, odubytovanie do 10:00.
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Chata - obývačka Chata - obývačka

Vybavenie chaty

Na chate je k dispozícii elektrina, teplá a studená voda a kúrenie krbom.

V obývacej izbe je krb, slúžiaci na vykurovanie chaty, TV s DVD prehrávačom a satelitom. Táto miestnosť slúži ako spoločenská miestnosť a zároveň jedáleň, kde je možné stravovať sa a oddychovať počas celého dňa.

Na poschodí sú dve spálne. Prvá spálňa, orientovaná na juh poskytuje možnosť prespania pre 4 osoby (manželská posteľ a dve postele). Druhá spálňa, orientovaná na sever s výhľadom na Kriváň a panorámu Vysokých Tatier, poskytuje kapacitu pre prespanie 3 osôb - jedna manželská a jedna obyčajná posteľ. K dispozícii je aj detská postieľka a detská stolička.

Chata - spálňa, orientovaná na juh Chata - spálňa, orientovaná na juh Chata - spálňa, orientovaná na sever s výhľadom na Kriváň Chata - spálňa, orientovaná na sever s výhľadom na Kriváň

Kuchyňa je vybavená elektrickým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. Pre hostí je samozrejme k dispozícii všetko kuchynské vybavenie, nevyhnutné pre pobyt na chate.
Na prízemí je taktiež kúpeľňa s vaňou a WC.

Chata - kuchyňa Chata - kúpeľňa

Vonkajšie posedenie

Vonku je k dispozícii prístrešok pri vchode a ohnisko s krytým posedením, kde je možné pripraviť guláš alebo upiecť špeciality na ohni alebo grile.

Chata - prístrešok s posedením a ohniskom Chata - posedenie pri ohnisku


© 2009. Všetky práva vyhradené.
Sitemap
Lístok to Aquacity Poprad